Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

В УГІ відбулась третя спартакіада для школярів міста Бучі

У багато функціональному комплексі Українського гуманітарного інституту 23 березня відбулась третя спартакіада для школярів міста Буча. ЇЇ організували міська рада та Український гуманітарний інститут. У спартакіаді брали участь Бучанська Українська гімназія, школа № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 та школа села Боярка. Спортивні здібності учасників оцінювали та судили викладачі та студенти 1, 2 та 3 курсів факультету фізичне виховання Українського гуманітарного інституту. Перед початком змагань група підтримки для учасників та всіх присутніх виконала спортивний танець з елементами гімнастики та акробатики.

Це вже третя спартакіада, яка відбулась в Українського гуманітарного інституту, попередня була 19 березня 2015 року, у ній перемогу здобула бучанська школа №5. Цього року організатори дещо змінили правила проведення спартакіади та поєднали традиційні змагання команд у естафетах та віджимання від полу з закриттям зимової ліги з міні-футболу.

Спартакіада закінчилась нагородженням команд-переможців грамотами, медалями та кубком. Перше місце зайняла школа №4, друге місце — школа села Боярка, третє місце — Бучанська Українська гімназія. Команда, що зайняла перше місце отримала кубок. За досягнення з міні-футбола нагороджували окремо. Переможцями у зимовій лізі стала гімназія, друге місце зайняла школа №4, третє місце – школа №5.

«Було дуже емоційно, просто суперово. Суперники були сильні, але ми все таки виграли», — ділиться враженнями учень школи №4 Адам Кашин.

«Дуже цікава спартакіада. Було багато гідних суперників. Наша школа зайняла третє місце з міні-футболу та четверте з спартакіади. В наступному році ми будемо боротися за перше місце. Дякую всім – організаторам і командам», — говорить капітан команди школи №5 Євгеній Шелетецький.

Задоволення отримали і організатори спортивного заходу. Викладач фізичного виховання Юрій Бойко поділився враженнями: «Спартакіада серед школярів Бучі втретє пройшла успішно. Всі служби спрацювали на відмінно. У спартакіаді брало участь 7 команд, а це близько 80 осіб. Український гуманітарний інститут надав всі умови для якісного проведення цього заходу. Враження тільки позитивні. Загальна фізична підготовка учнів з кожним роком поліпшується. В наступному році ми чекаємо ще кращих результатів та більшої кількості учасників».