В Українському Гуманітарному Інституті відбувся щорічний вечір першокурсника

Захід відбувся 6 вересня, а організатором виступила Студентська рада навчального закладу.
Метою було об’єднання та згуртування молодих людей, які вирішили навчатися в УГІ з 2016 року, здобуваючи різні професії. Також були пристуні студенти другого, третього та четвертого курсів.

Ведучими програми були Павло Бутурлім та Ангеліна Кормош, які змогли передати свій чудовий настрій усім присутнім. Першокурсники мали можливість брати участь у різноманітних іграх, спрямованих на знайомство, відповідали на питання та розповідали про своє життя.

На питання «Чому ти поступив в УГІ?» один студент відповів: «Тут – рай на Землі».

Після урочистої програми студенти мали можливість поспілкуватися біля вогнища, а також підкріпитись гарячим чаєм та солодощами. Це був теплий вечір , де лунала приємна музика, навколо панувала домашня атмосфера. Першокурсники залишились задоволеними, адже тепер і вони є повноправними членами студентської сім’ї Українського гуманітарного інституту.
Такий вечір вже став традиційним і вже декілька років поспіль відбувається під відкритим небом.