Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Студенти проходитимуть практику на студії вебдизайну

14 лютого у залі кафетерію пройшла зустріч студентів 4 курсу спеціальності “Дизайн” із співзасновником рекламної компанії Deep Vision Олександром Лісовським. Український гуманітарний інститут співпрацює з фірмою та має великі сподівання щодо плідної праці під час проходження студентської практики.

Зустріч пройшла у неофіційний, дружній обстановці, де виникали різні питання пізнавального характеру, звучали сподівання щодо подальшої співпраці та нагальні проблеми. Олександр ознайомив присутніх з діяльністю Deep Vision, надав консультації щодо деяких графічних програм, трішки торкнувся менеджменту та технічних моментів.

Протягом 2 тижнів дизайнери проходитимуть практику та відчують себе в ролі справжніх вебдизайнерів, архітекторів, ілюстраторів та маркетологів.