Як подавати заяву на вступ в електронній формі?

Алгоритм реєстрації кабінета вступника та подання електронних заяв у 2020 році

Зареєструватися на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua
Ввести наступні дані:
    • адресу електронної пошти, до якої повинен бути доступ. На цю адресу Вам надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса буде Вашим ЛОГІНОМ для входу до електронного кабінету у подальшому. ;
    • серію та номер документа про освіту (атестат про повну загальну середню освіту);
    • середній бал атестата*;
    • номер, пін-код та рік Сертифіката ЗНО. Рік отримання – оберіть із випадаючого списку рік отримання сертифіката ЗНО (2017, 2018, 2019 або 2020). У випадку, якщо Ви маєте декілька сертифікатів ЗНО, то використайте один з них, а дані інших сертифікатів необхідно додати в особистому електронному кабінеті вступника після реєстрації в системі.
*СЕРЕДНІЙ БАЛ атестата обчислюється вступником САМОСТІЙНО за 12-бальною шкалою з ОКРУГЛЕННЯМ до ДЕСЯТИХ частин бала і розраховується як середнє арифметичне УСІХ зазначених в додатку до атестата ОЦІНОК (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються (для розрахунку середнього балу рекомендуємо скористатись калькулятором середнього балу)
Після заповнення форми натисніть кнопку Зареєструватися
Завершення реєстрації. В якості підтвердження вказаних даних в ЄДЕБО буде створено Ваш обліковий запис, логін та пароль якого надалі буде Вашим для доступу до особистого електронного кабінету вступника. У разі успішної реєстрації Ви отримаєте на екрані повідомлення. На вказану Вами адресу електронної пошти надійде лист для АКТИВАЦІЇ електронного кабінету вступника (не знищуйте цей лист!). Виконайте вказані у листі рекомендації. Це дозволить активувати електронний кабінет та здійснити перший вхід до нього.
 Ввійти під своїм логіном та паролем до особистого кабінету. ВХІД
Увага! Не використовуйте для входу посилання у листі для АКТИВАЦІЇ електронного кабінету вступника!
Внести до Єдиної бази дані про себе: стать, місце проживання, номер телефону (можна мобільний), середній бал атестата (зверніть увагу, що після подання першої заяви він не підлягає виправленню), заклад вищої освіти із зазначенням спеціальності.  Обов'язковою умовою є завантаження сканованої копії додатку атестату та кольорової фотокартки розміром 3*4, що буде подаватися вступником до ВНЗ! Файли додатку атестата і кольорової фотокартки завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу - 1 Мб.
Для подачі заяви на вступ до закладу вищої освіти натисніть на посилання «Подача заяв», після чого з'явиться форма вибору КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ на вступ до ВНЗ.
Подана електронна заява відразу відображається у Єдиній базі зі статусом «Зареєстровано в Єдиній базі». Вузи теж мають доступ до неї, тому обраний вуз також побачить цю заяву. Якщо треба, скасувати електронну заяву на вступ до конкретного вузу. Це також можна зробити в особистому кабінеті до того, як заява отримає статус «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» або «Потребує уточнення вступником». Після скасування заява отримує статус «Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)».

Перелік статусів, які абітурієнт може побачити в особистому кабінеті:

"Зареєстровано в Єдиній базі" – електронна реєстрація пройшла успішно.

"Потребує уточнення вступником" – вуз прийняв заяву, але вказав дані, які потрібно уточнити та як.

"Зареєстровано у вищому навчальному закладі" – вуз зареєстрував, завів особову справу, присвоїв персональний номер, тобто ВСЕ ГАРАЗД.

"Допущено до конкурсу" – все зрозуміло, залишилось чекати далі.

"Відмовлено вищим навчальним закладом" - не допущено до участі у конкурсі (має також бути вказана причина відмови)

"Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)" – заяву скасовано.

"Рекомендовано до зарахування" – коментарі зайві! 🙂 Бажаємо всім побачити такий статус – гайда везти/нести оригінали всіх документів до вузу!

"Виключено зі списку рекомендованих" – прикрий статус, але такий теж є: абітурієнта вуз не приймає, вказуючи причину відмови.

"Включено до наказу" – все, вже студент!

!! Подавати електронну заяву можуть всі абітурієнти, але! якщо вони не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вузу (про це цікавтесь у кожному конкретному навчальному закладі).

Шановні вступники! Інформуємо про можливість проходження процедури реєстрації електронного кабінета вступника, подання заяви онлайн безпосередньо у приймальній комісії Українського гуманітарного інституту, компетентні працівники якої нададуть вам у цьому допомогу.