Привіт-привіт. Ти вступив до Українського гуманітарного інституту, приїхав жити на територію кампусу, але не знаєш, що робити далі? Тоді лови 10 порад, які тобі допоможуть адаптуватися і зроблять твоє студентське життя незабутнім.
Порада 1: Плануй свій час
Хоча тобі може здатися, що це занадто банально, але ти зрозумієш слушність цієї поради трошки згодом. В УГІ можна башато чим займатися, тому планування – твоє все. Так ти зможеш встигати навчатися, бути активним у студентському житті та ще й вільний час залишиться.
Порада 2: Зрозумій, що тобі до душі
В УГІ багато можливостей для того, щоб розвивати свої таланти. Обери саме те, що буде подобатись, від чого будуть горіти очі.
Порада 3: Навчання – понад усе
Так, багато можливостей – це чудово. Але не забувай: ти приїхав сюди, щоб здобути професію. Тому досліджуй, вивчай, застосовуй на практиці. Так ти станеш хорошим фахівцем.
Порада 4: “Викладач не кусається“
Не бійся запитати, уточнити, якщо щось не зрозумів. Адже ти вступив в УГІ для того, щоб отримати знання. Тому не бійся ставити питання. Скажу по секрету – викладачі люблять таких студентів.
Порада 5: Не збирай борги по навчанню
Складай все одразу. Тоді не доведеться вчитися вночі перед іспитом. А як це зробити дивись пораду 3.
Порада 6: Студентські роки – це найкращий час для пошуку друзів
Знайомся, спілкуйся, дружи. І не тільки з власними одногрупниками чи сусідами по кімнаті. Можна спілкуватися зі старшими та молодшими курсами. Це не заборонено. І хто зна, можливо, саме тут ти знайдеш друзів на все життя. Я от знайшла.
Порада 7: Не сиди в кімнаті
Не зациклюйся тільки на чомусь одному. Студентські роки – це найкращі роки в житті. Або одні з найкращих. Тому створюй враження – бери участь у молодіжках, заходах, які організовує студрада та адміністрація навчального закладу.
Порада 8: Якщо щось іде не так, не впадай у відчай
Так, іноді щось йде не так, як хочеться. Це засмучує, але це не трагедія. Тому дозволь собі трішки позасмучуватися, але далі шукай вихід із ситуації. І памʼятай, що з підтримкою друзів можна подолати будь-які незгоди.
Порада 9: Будь собою
Навіщо носити маски, прикидатися кимось, якщо можна бути собою. Таким чином ти знайдеш своїх людей і своє місце на цій території.
Порада 10: Насолоджуйся!
Студентські роки бувають лише раз (ну, можливо, у когось трошки більше), тому нехай вони будуть незабутніми. Насолоджуйся кожним моментом (навіть підготовкою до іспитів серед ночі), адже ти навчаєшся в “найпрестижнішому ВУЗі Європи”(© Ф.М. Проданюк).