Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Отримай грант 20 тисяч гривень на навчання
Новини

Компанія Kanyon оголошує конкурс студентських робіт “Молодіжне лідерство та розвиток комунікаційних навичок” переможець якого отримає грант у розмірі двадцяти тисяч гривень.

Конкурсні роботи приймаються до 30 вересня 2024 року. А переможця оголосять 16 жовтня на сторінці компанії.

Взяти участь можуть учні та студенти українських навчальних закладів (на момент подання заявки) будь-якої форми навчання.

Вимоги до конкурсної роботи для отримання гранту:

• Стаття повинна бути унікальна (авторство перевіряється за допомогою спеціальних сервісів);
  • Використання штучного інтелекту заборонено;
  • Стаття має відповідати темі;
  • Кількість символів не менше 5000;
  • В роботі вказати використані джерела.

Теми, які запропоновано для конкурсної роботи:

• Важливість емоційного інтелекту для ефективного лідерства.
  • Роль молоді у впливі на суспільні зміни та формуванні лідерської активності серед молоді.
  • Виклики та можливості лідерства в мультикультурному оточенні.
  • Лідерство у вирішенні екологічних проблем та створенні сталого майбутнього.
  • Роль спорту та фізичної активності у формуванні лідерських якостей та командного духу.
  • Вплив соціальних мереж на формування лідерської ідентичності та масового руху.
  • Лідерство у волонтерських та громадських ініціативах: вплив та значення для суспільства.
  • Важливість саморефлексії та постійного самовдосконалення для успішного лідерства.
  • Способи розвитку комунікаційних навичок для підвищення впливу та авторитету.
  • Роль ефективного слухання у розбудові довіри та підтримці команди.
  • Стратегії конструктивного конфлікту та вирішення негативних ситуацій у команді.
  • Вплив менторства на розвиток лідерських якостей та професійне зростання.
  • Ключові аспекти будівництва успішного та ефективного командного духу.
  • Сучасні тренди у лідерстві: відкритість, емпатія та співпраця.
  • Використання технологій у підтримці та розвитку лідерських здібностей.
  • Перспективи молодіжного лідерства у розвитку суспільства та вирішенні соціальних проблем.

Конкурсну роботу слід надіслати на email: scholarship@kanyon.com.ua

В темі листа обовʼязково вкажіть “Конкурсна робота”, а в самому листі напишіть своє повне імʼя та навчальний заклад, де ви здобуваєте освіту. Документ з конкурсною роботою в форматі Microsoft Word потрібно прикріпити до листа.

Додаткову інформацію можна знайти тут.

Успіхів вам!