Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Понад 40 тисяч гривень зібрали для допомоги випускнику УГІ
Новини

Благодійний концерт “Барви осені” цьогоріч присвятили збору коштів для допомоги випускнику УГІ Олександру Музиченку. Нещодавно його будинок був повністю знищений пожежею, і родина з дев’ятьох осіб опинилася просто неба. Наразі розпочалося будівництво фундаменту під новий будинок, однак це процес, який вимагає значних фінансових вкладень.

У концерті взяв участь хор, а також студенти і музичні колективи Українського гуманітарно інституту. Для слухачів прозвучали сольні та колективні вокальні номери, а також інструментальні мелодії. Програму заходу об’єднали загальним закликом: цінуйте час, адже жодний із нас не знає, коли цей час закінчиться. А тому дуже важливо робити добро саме зараз.

Після концерту відбувся ярмарок, де охочі могли придбати домашні смаколики, які приготували члени студентської громади. Забрані з продажу кошти також пожертвували для Олександра.

Загалом вдалося зібрати 46 тисяч гривень. Дякуємо всіх, хто долучився до збору!