Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

День знань відсвяткували в Українському гуманітарному інституті
Новини

Вже протягом двадцяти пʼяти років навчальний заклад відкриває свої двері, щоб прийняти студентів з України, а також інших країн. Цьогоріч в УГІ вступили понад сто осіб. Найбільше першокурсників наразі налічує спеціальність “Богослівʼя”.

Свято розпочали із традиційної ходи професорсько-викладацького складу та студентів першого курсу. Також присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за нашу країну та помолилися за тих, хто зараз боронить кордони України. Без їхньої жертовності та Божої охорони навчання розпочати не вдалося б.

Викладачів, студентів та гостей привітали президент освітнього комплексу Андрій Шевчук та ректорка УГІ Людмила Штанько. Також до присутніх звернувся зі словом перший ректор Українського гуманітарного інституту Анатолій Жаловага. Саме він 24 грудня 1995 року був першим, хто ступив на землю, яка за декілька років стала навчальним кампусом. Також Анатолій подякував представникам місцевої влади за готовність до співпраці та сприяння розвитку УГІ. А першокурсникам він сказав наступне: «Ви зробили дуже правильний вибір. Адже зараз у світі, де інформація доступна, на перше місце виходить виховання, а також приклад, який подають викладачі своїм студентам. А в УГІ такий підхід запроваджено ще від заснування».

Олег Цимбал, начальник відділу освіти Бучанської міської ради, привітав присутніх та вручив подяки ректорці УГІ Людмилі Штанько, декану Олегу Бурлєєву, завідувачу Кафедри графічного дизайну Валерію Булатову, завідувачці Кафедри інформаційниз систем і технологій, фінансів та менеджменту Ларисі Терещенко, доцентці Кафедри педагогіки та психології Аліні Парасей-Гочер, завідувачці кафедри Германської філології Ганні Поліній, керівнику освітнього комплексу Андрію Шевчуку.

Голова Української асоціації культури взаємодопомоги та солідарності у Конії Аліна Парасей-Гочер також вручила подяки представникам інституту за внесок у розвиток науково-просвітницької діяльності та міжнародної співпраці.

Керівник відділу освіти Адвентистської церкви в Україні Костянтин Кампен наголосив, що УГІ дає широкі можливості для реалізації бо має державну та міжнародну акредитацію та побажав студентам вчитися не тільки за партою, а й брати участь в усіх доступних проєктах. А керівниця відділу служіння жінкам Ірина Бегас вручила сертифікати на отримання стипендії від жіночого відділу Надії Яровій, Анжеліці Гаврік та Анжелі Василенко. Ця програма вже протягом чотирнадцяти років дозволяє щороку покрити витрати на навчання трьом-чотирьом студенткам.

Навчальний рік розпочався. Вітаємо всіх, хто приєднався до команди Українського гуманітарного інституту та бажаємо наснаги у здобутті знань!

Фото – Тетяна Філіппова