Чим цікавиться і любить займатися комендант Українського гуманітарного інституту Олександр Мацько, чи хотів би навчатися в УГІ та його поради студентам.
Що найбільше вам подобається у роботі з молоддю? Адже ваша робота – це щоденне спілкування із студентами.
Наша молодь є дуже креативною. В них великий потенціал до здійснення своїх цілей та бажань. Я пишаюсь ними та завжди готовий підтримати добрі ініціативи та сприяти їх реалізації. Хочу також подякувати всім студентам, які беруть активну участь в заходах нашого інституту.
Чим ви полюбляєте займатись у вільний час? Що вас надихає?
У вільний час, якщо він є, я люблю займатись різними цікавими справами: рибалкою, спортом, роботою по дому, працювати у своєму улюбленому саду.
Також я займаюсь вирощуванням винограду. Збирання врожаю – це дуже важка та кропітка робота. Але я отримую від неї тільки задоволення.
Чи є у вашій родинні традиції, окрім свят?
Звичайно ж, є. Ми з моєю родинною створили таку традицію: бодай один раз на рік їздити у подорож. Сипучий пісок, тепла вода або ж великі гарні гори. Наше життя – це велика книга. І наскільки вона буде цікава і захоплююча залежить від нас!
Як ви гадаєте, чи відрізняється викладання та ставлення викладачів до студентів, у наш час від того, коли навчалися ви?
Я навчався не в християнському вузі, якщо порівнювати з ним, то в УАЦВО досить непогане ставлення викладачів, до студентів, але й бувають різні винятки, коли студент із викладачем не можуть знайти спільної мови, тоді й виникають різні непорозуміння. Та я впевнений, що наші викладачі знайдуть підхід до кожного студента.
Чи хотіли б ви повернутись у студентські роки, якби у вас була змога навчатись в Українському гуманітарному інституті?
Я з радістю повернувся б у студентські роки та з задоволенням навчався б в УГІ.
Що ви можете порадити студентам, для того щоб вони могли організувати себе в навчанні?
Не відкладати навчання на завтра, не зволікати з цим. Формувати здорові звички, займатись спортом, пити багато води, адже це дуже важливо для нашого здоров’я. Мати гарні стосунки з викладачами, бо ми завжди допоможемо, якщо будуть якісь питання.
Став питання, ціль студента – пізнати світ. Тому якщо чогось не знаєш – запитуй. Будь активним на лекціях та семінарах.
Анастасія Житньок