Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Search

Подія, яку чекали, як студенти, так і адміністрація. Хто ж буде підтримувати, захищати та допомагати студентству в Українському гуманітарному та теологічному інститутах цього року? Вибори до Студентської ради запам’яталися багатьом, але особливо кандидатам.

Цьогорічні вибори були незвичайні. Через карантин їх довелося перенести на вересень. Голосування вперше проводили онлайн – це була дивовижна подія, яка посіяла серед студентів очікування, місцями хвилювання й познайомила першокурсників зі старшими курсами.

«Мені дуже сподобалось, що були взяті до уваги карантинні норми і вибори не проводилися у звичайній формі. Було дуже просто проголосувати прямо на перерві, без черг та великих скупчень. Це дуже классний досвід!» – розказала Карина Тімкова, студентка 1 курсу.

Згадати, як проходили дебати, можна тут.

Дев’ятнадцять відважних студентів вирішили не просто навчатися на своїх спеціальностях, а ще й спробувати послужити як Господу, так і студентам через різні посади в Студентській раді. У кожного з них було особливе та натхненне бачення майбутнього. Самі вибори проходили при дотриманні всіх правил карантину. Кожен студент мав можливість анонімно поставити своє запитання кандидатам, що додавало інтриги.

«Це було досить хвилююче, дебати, вибори….. під час цього очікування я не раз поверталась у думках, аналізувала, все обдумувала, та найбільш чого хотілось – це дізнатись правду. Хочу зізнатися, я була не впевнена, що пройду. Я знала, що мої опонентки дуже сильні дівчата, і це змушувало мої коліна тремтіти, я просто молилась і хотіла дізнатись правду», – так відізвалась про вибори кандидатка на посаду голови УГІ Емілія Мельничук.

Отже, результати голосування виявились такими:

  • Президентом Студентської ради став Дмитро Войтович, який набрав 46% (112 голосів).
  • Голова УГІ – Емілія Мельничук, яка набрала 39% (97 голосів).
  • Голова УАТІ – Владислав Берецкі, який набрав 87% (213 голосів). Нагадаємо, він був єдиним кандидатом на цю посаду.
  • Міністр культури – Марина Коваленко, яка набрала 51% (126 голосів).
  • Міністр соціальних питань – Христина Пасечник, яка набрала 69% (170 голосів).
  • Міністр спорту – Петро Ніколенко, який набрав 57 % (139 голосів).
  • Міністр інформації – Дмитро Бас, який набрав 37% (90 голосів).

«Хоча я й не набрав більше голосів на виборах, все одно отримав задоволення від дебатів і мав можливість перевірити себе на стресостійкість. Воно було того варте», – поділився кандидат в Президенти Олександр Дар’єнко.

«Насправді, для мене ці вибори були очевидні. Кожен з кандидатів в Студраду був гідний цієї посади. Я вважаю, ситуація з Президентом здивувала не тільки мене. Та ще, мені ці вибори здалися не доречними через те, що вони відбулися на початку року, коли студенти першого курсу не мали поняття, за кого голосувати», – вважає один зі студентів, який побажав залишитися інкогніто.

А от декого вибори приємно вразили: «На мій погляд, вибори були проведені професійно, щоб не було накрутки голосів. Було б прекрасно, якби таким чином проводились вибори в країні.
Щодо результатів – виграли сильніші. Дебати були “гарячі”, але вони вистояли. Залишається побажати їм Божого ведіння в їхній великій справі», – говорить Богданна Ващишин, студентка 2 курсу.

До своїх повноважень новообрані члени Студради перейдуть 7 жовтня.

Веніамін Степанюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *