Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Search
Без категорії

Останній день першого місяця осені, 30 вересня. Останній день “старої” студентської ради. Вранці почалось чергове голосування за претендентів у Студентську раду. У цьому році воно проводилось у режимі онлайн, та незмінним було одне – дебати. Зазвичай такий захід проводиться в квітні, та через карантин вибори змістилися на вересень. Цілий тиждень кандидати агітували студентів голосувати за них, залишилося тільки виступити на дебатах, які й визначать хід голосування.

У першу чергу студенти вислухали представлення президентів. Особливих нововведень ніхто з кандидатів не запропонував. Всі говорили про непричетність відпрацювання до рішення піти до студради й служіння – по стандарту. За дві хвилини вони мали змогу викласти основні засади майбутнього керівництва. Не всі раціонально скористались наданим часом. На підставі виступу, програми й автобіографії складали питання ведучі Богдан Шумчук та Анжеліка Ювженко – вони пропрацювали в Студраді три роки разом. Питання були провокаційними.

Міцно стояли попри удари тільки Олександр Дар’єнко та Дмитро Войтович. “Якщо люди бачать у мені президента, то я ним і є”, – слова Дмитра Войтовича, нинішнього керівника нової Студентської ради. Хоча чіткі уявлення про обов’язки цієї посадової особи були тільки в Олександра Дар’єнка й Андрія Мачіхи. На мою думку, саме ці двоє кандидатів змогли б стійко відстоювати права студентів.

В’ячеслав Ільченко був найбільш підготовлений до виборів. З його слів, він планував це цілий рік. Відчувалась, подекуди, самовпевненість і хвалькуватість.

Найважче було Дар’ї Журавській. Не тільки через те, що вона єдина дівчина в переліку кандидатів на президентську посаду. Перед нею порушували досить недоречні питання. Вони стосувались посади тільки опосередковано.

Суперечлива пропозиція прозвучала від президента Дмитра Войтовича – молитва перед парами. Судячи по кількості нерелігійних студентів у кампусі – це введення може створити незручності для конкретних людей і викладачів.

Відмінною рисою цьогорічних дебатів стало те, що на голову УАТІ балотувався тільки один кандидат – Влад Берецькі. Його підтримали.

Найсильнішим підбіром претендентів був список студентів на голову УГІ: Емілія Мельничук, Ганна Козоріз і Ангеліна Калінчук. Щодо Ані було видно, що дівчина переживала. Це завадило їй викласти свою продуману програму гідно. Ангеліна вирішила заінтригувати “креативним вирішенням проблем із заборгованостями” як родзинкою програми. Їй це не допомогло.

На дебатах найкраще проявила себе Емілія. Вона й обійняла посаду. Можливо, у цьому посприяв досвід роботи в студентській раді. “Я вегетаріанка. Я проти того, щоб їли тварин, тим більше не дам, щоб їли дорогих мені студентів”, – зі слів голови УГІ. Також чекаємо виконання обіцянки про співпрацю з молодіжною радою міста Бучі.

Петро Ніколенко й Богдан Порхун зійшлись у протистоянні на посаду міністра спорту. Студенти задавали багато некоректних питань Богдану. Не безпідставно. Його гарні слова іноді розбігались із реальністю. Його, у принципі, рідко бачили на турнірах та й на спортивному майданчику. Петро розповів про майбутні зміни в діяльності керівництва, такі як: турнір з великого тенісу (проведення на рівні футбольних та волейбольних ігор), FIFA 2020, перегляд матчів у кафетерії тощо.

Міністром соціальних питань стала Христина Пасечник. Її опоненткою була Катерина Балабан, яка не набралась сміливості виступити напряму – вона використала відеоформат. Програми в обох кандидаток схожі.

Займатись надалі інформуванням студентів УАЦВО буде Дмитро Бас. Основною його ідеєю є ребрендинг офіційного сайту ВУЗу. У нього було троє опонентів: Юлія Кучерявенко, Ілія Лукін та Вікторія Розумна.

“Найсильніші дебати”, – так охарактеризувала дебати претенденток на посаду міністра культури ведуча Анжеліка Ювженко. Їм було надано можливість відповісти на найжорстокіші питання.

Студенти надали перевагу Марині Коваленко, хоча в Дар’ї Стинавської були гідні пропозиції – проведення вечора побачень, “Майстер шефа” тощо. Обидві претендентки володіють запальним характером. Співпраця з ними – не подарунок, а сюрприз. Цікаво чи приємний.

Аріна Швець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *