Досі не знаєш на кого поступати? Чи зможеш знайти роботу після того, як отримаєш диплом?? Що робити з цим дипломом???
Спокійно, без істерик. Зараз ми тобі розкажемо, які професії ти здобудеш після того, як закінчиш Український гуманітарний інститут.
Журналіст
Думаєш, що будеш лише писати тексти в газету або невміло тримати мікрофон на якомусь невідомому каналі? Не зовсім, у нас для тебе є ще пару варіантів. Закінчивши спеціальність “Журналістика”, ви матимете можливість працювати: редактором, журналістом, літературним співробітником, режисером, фотокореспондентом, піарником, коментатор, ведучим програми, диктором.
Фізичне виховання
Ти вже накачав/ла собі прес і маєш диплом? Використай це в таких професіях: інструктор фітнес-клубу, вчитель середнього навчально-виховного закладу, реабілітолог, інструктор з фізичної культури, вихователь дошкільного закладу, інструктор спортивного клубу.
Економічна кібернетика
Вмієш користуватися комп’ютером? Вітаємо, адже твій диплом тобі в цьому допоможе. Отже, обирай: розробник пакетів прикладних програм, спеціаліст з впровадження новітніх інформаційних технологій, адміністратор бази даних, інженер-програміст, розроблювач інформаційних і експертних систем, інженера з програмного забезпечення комп’ютерів, керівник аналітичного центру з обробки інформації, керівник малого підприємства.
Філолог
Твоя англійська тобі ще знадобиться, адже ти можеш обрати такі шляхи в житті, як: перекладач, гід-екскурсовод з іноземними групами, вихователь зі знанням іноземної мови, викладач професійно-освітніх закладів, вчитель англійської мови, вчитель зарубіжної літератури, вчитель початкового навчально-виховного закладу, секретар-референт зі знанням іноземної мови.
Менеджмент
Керуй людьми не тільки в своїй голові, адже тобі доступні такі професії: економіст, менеджер, інспектор, адміністратор, представник з реклами, організатор з персоналу, агент з митного оформлення вантажів і товарів.
Філософія
Бути чи не бути? Бути, а саме на таких професіях: вчитель, фахівець політичних партій, організацій, угрупувань, технічний фахівець в галузі управління, державний службовець з питань культури, освіти, молоді, відносин між державою та церквою, службовець у видавничих органах.
Фінанси, банківська справа та страхування
Гроші люблять розумних, тому ти обрав правильний шлях. Тобі доступні такі професії як: фінансовий аналітик, фінансовий менеджер, аналітик фондового ринку, фінансист, економіст в банках, страхових компаніях, податкових адміністраціях та інших державних та недержавних організаціях і установах, дилер, брокер, страховий агент.
Психологія
З цим дипломом тобі необов’язково слухати лише ниття в своєму кабінеті. Психолог може знайти роботу у різних сферах: стати дитячим психологом, спортивним, сімейним, корпоративним, працювати на телефоні, в МНС.
Отже, кожна професія по-своєму прекрасна. І лише тобі обирати, яку саме ти обереш. Ми ж тобі подаруємо освіту з серцем! Успіхів!