Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Новий Горизонт в Освіті: Співпраця між IPO «INTERNATIONAL PROJECTS» та Українського Гуманітарного Інституту

23 лютого 2024 року підписано договір про співпрацю між International Public Organization «INTERNATIONAL PROJECTS» та ПВНЗ «Український гуманітарний інститут». Цей крок відкриває нові можливості для обох організацій у сфері освіти, науки та культури.

Представниками УГІ були завідувач Кафедри педагогіки та психології Федір Проданюк та викладачі Олена Носова і Володимир Клімук, а IPO «INTERNATIONAL PROJECTS» представляв президент Генрі Майндер. Обидві сторони прагнуть до забезпечення високого рівня наукових досліджень та методичних розробок, а також якості підготовки фахівців.

Співпраця передбачає широкий спектр активностей, включаючи:

• Обмін професорсько-викладацьким складом для стажувань та читання лекцій.
  • Спільні конференції та семінари з обміном науковою літературою.
  • Участь в міжнародних академічних програмах та дослідницьких проектах.
  • Програми обміну студентами для навчання та стажування.
  • Розробка спільних проектів на отримання грантів.
  • Відкриті лекції та навчальні поїздки, що проводитимуться на взаємних підставах.
  • Спільна підготовка методичних видань, включаючи електронні формати.

Ця угода стане основою для довгострокової та плідної співпраці, що сприятиме розвитку освітнього та наукового потенціалу обох інституцій, а також відкриє нові перспективи для студентів та викладачів у їхніх академічних та професійних прагненнях.
Веніамін Степанюк