Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Search
Без категорії

Студенти-економісти з першого по четвертий курси Українського гуманітарного інституту на чолі з працівниками Надією Абрамюк, Наталією Гімаєвою та Іриною Злотовецькою відвідали музей грошей Національного банку. Головною метою було отримання знання щодо функціонування Національного банку України.

Спочатку юні економісти відвідали музей грошей, що є культурним центром і освітньою платформою, діяльність якої спрямована на висвітлення історичних аспектів та підвищення рівня
фінансової грамотності населення. Музей офіційно відкрито 24 березня 2004 року, проте формування колекції розпочалося ще в 1989 році. Сьогодні вона налічує понад 13 000 експонатів. Головна мета експозиції – розповісти про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення.

“Мені дуже сподобалось дізнатися історію грошового обігу на території України”,— коментує студентка третього курсу економічної кібернетики Олеся Вачева.

“Мене дуже вразила повна колекція пам’ятних монет України, шкода, що я не міг забрати їх собі”, – з посмішкою прокоментував Владислав Степаненко, студент групи ЕК-3.

Ліана Аббасова з радістю коментує: “Мене все вразило, в доброму сенсі цього слова, але особливо сподобалася монетка, яку можна було зробити власноруч і забрати на згадку про це місце”.

На екскурсії представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України. У Державній скарбниці студенти змогли побачити злитки золота та срібла різної ваги, коштовне каміння, ювілейні монети банку, унікальну колекцію ювелірних виробів і державних нагород. Захоплення викликали й внутрішнє оздоблення інтер’єру, фасад будинку, в якому розміщено банк на вул. Інститутській, 9. Ця архітектурна споруда є однією з
найкращих у Києві.

Олена Дічева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *