Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Понад 200 випускників отримали дипломи
Новини

Урочиста церемонія присвячена врученню документів про отримання вищої освіти відбулась в Українському гуманітарному інституті 7 та 8 червня. Цьогорічний випуск студентів ознаменувався тим, що студенти проявили неабияку стійкість, щоб отримати омріяні дипломи. Адже вступали на перший курс вони у розпал пандемії Covid-19 у 2020 році. Потім був карантин, а також перехід на дистанційне навчання. Однак найбільше випробувань принесло повномасштабне вторгнення російської федерації на території України та окупація багатьох міст, зокрема Бучі. Через це студенти були змушені виїхати в різні місця. Частина із них досі перебуває за кордоном.

Розпочався Випуск традиційною ходою професорсько-викладацького складу, представників Ради засновників та випускників. І навіть капризи погоди не зіпсували вражень від довоочікуваного свята. Усміхнені, випускники урочисто увійшли до зали, де на них вже чекали рідні, друзі та знайомі.

Далі пролунали звуки Державного Гімну та гімну студентів. Також усі присутні вшанували памʼять загиблих унаслідок вторгнення росії хвилиною мовчання. Адже можливістю провести цей день в УГІ завдячуємо Богу та захисникам.

До присутніх із привітальним словом звернувся президент навчального комплексу Андрій Шевчук. Він підкреслив, що цьогоріч збулася мрія відновити все те, що було до початку повномасштабної війни. “Я хотів би подякувати вам, дорогі випускники, що ви зробили саме такий вибір. Адже на вашу долю випало багато випробувань”. – сказав пан Шевчук у своєму зверненні.

Людмила Штанько, в.о. ректора Українського гуманітарного інституту назвала цей випуск “Випуском відновлення”, адже за її словами: “Відновився кампус, і студенти змогли випуститися не у віртуальному режимі, як, на жаль, раніше змушені були навчатися. Це дуже радісно. В мене був один випадок, коли підійшла привітати студентка і я її не впізнала. Але варто було їй заговорити, як я зрозуміла, хто вона. Тому що у Зумі вона була в мене на парах. Хочеться відзначити стійкість цьогорічних випускників, тому що вони не зупинились і продовжували бачити своє майбутнє”.

Також випускників привітав голова Ради засновників та керівник Адвентистстької церкви в Україні Станіслав Носов: “Бажаю вам знання, які ви отримали, втілити в житті. Нехай Господь допоможе вам мати мир в серці, любов. Віримо, що Бог поведе вас далі”.

За особливий вклад у розвиток та діяльність навчального закладу викладачі отримали подяку у наступних номінаціях:

• Виконавиця року – Марина Аровіна
  • За відданість освіті – Федір Проданюк
  • Новаторка року – Ірина Вакулова
  • Лаборантка року – Альона Білик
  • Відкриття року – Ірина Стешиц
  • Науковець року – Валентина Куриляк
  • Організатор року – Андрій Стешиц
  • Репрезентер року – Гнат Мєрєнков
  • Стейкхолдерка року – Алла Літкевич

Також відзначили досягнення студентів, адже вони крім навчання встигали ще брати участь у соціальних проєктах, спортивних змаганнях та працювати у Студентській раді навчального закладу. Валентина Костенко отримала відзнаку за найвищий середній бал (96,42 зі 100). Богдан Шафаренко, окрім того, що встигав навчатися, також тричі був обраний до Студентської ради інституту. Віталій Костенко отримав відзнаку за спортивні досягнення та найвищий бал серед хлопців (93,36). Особливим завзяттям у соціальних проєктах відзначився Віктор Чумаков.
За підклування про духовне життя студентів подяку отримав Іван Майєр, а за лідерські якості – Тарас Гурдіш. Господарем кампусу визначили Максима Карпенка.

На церемонії посвячення у бакалаври документи про здобуття вищої освіти отримали випускники спеціальностей: “Філологія”, “Журналістика”, “Економічна кібернетика”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Менеджмент”, “Дизайн”, “Початкова освіта”, “Богословʼя”, “Філософія”, “Психологія”, “Фізичне виховання”, “Реабілітація та масаж”. Також у магістри спеціальності “Практичне богослівʼя” посвятили 32 випускників. Загалом близько двохсот студентів покинули стіни рідного УГІ та поспішили в доросле життя.

В суботу відбулося урочисте богослужіння, де представники Ради засновників ще раз підкреслили важливість правильного вибору у всьому, що ми робимо.

Увечері відбувся благодійний концерт, де студентський хор виконав кантату “Слідами Христа”. Метою було зібрати кошти на переобладнання евакуаційного авто для медиків, які щодня виконують небезпечні завдання на лінії фронту. Усього вдалося зібрати сорок дві тисячі гривень, які передали волонтерам команди “Відчайдушні”.

Фото – Тетяна Філіппова, Валентин Загреба