Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Про що б я хотіла знати на першому курсі
Новини

Студентські роки – це період розвитку, творчих злетів, підкорення нових вершин. А також це і невдачі, перший борг із предмету, недописане завдання, пропущена пара, втрачений час.

Проте, якщо є можливість не допускати значних помилок, то такою превагою варто скористатися.

Я зібрала всього декілька порад, котрі б хотіла знати на першому курсі, щоб допомогти вам пристосуватися до нового етапу життя:

Насолоджуйтеся моментом: Ваші студентські роки пролетять швидко, тому не забувайте радіти новим знайомствам, викликам та навчанню.

Будьте відкриті до нового: Експериментуйте з предметами, активностями та можливостями. Ваше навчання не обмежується лише аудиторіями. Розвивайтеся і максимально опановуйте нові знання. Проте не загубіться у розмаїтті нових ідей.

Забезпечте баланс: Навчання важливе, але не забувайте і про власний розвиток, фізичне здоров’я та соціальне життя. Вибудовуйте гармонійний підхід до студентського життя.

Розширюйте коло знайомств: Знайомства – ключ до успіху на першому курсі. Активно взаємодійте зі своїми одногрупниками та студентською громадою для неповторного досвіду.

Плануйте свій час: Студентство вимагає відповідальності. Створіть розклад та дотримуйтеся його, забезпечте баланс між навчанням та відпочинком.

Використовуйте ресурси закладу освіти: Ваш інститут – скарбниця можливостей. Вивчайте лекції, беріть участь у конференціях – це допоможе розкрити ваш потенціал та розширити знання.

Вчіться і розвивайтеся. Можливо, ви не згадаєте вивчених дисциплін, проте вивченні тези життя Вам точно згодяться.
Валерія Вірста