Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Про важливість спорту говорили на науково-практичній конференції в УГІ

10 травня 2023 року відбулася науково-практична конференція, де здобувачі спеціальності “Фізична культура і спорт” кафедри ТЕФ Українського гуманітарного інституту виступили з доповідями на тему “Принципи здорового способу життя в системі фізичного виховання”.

На конференції були присутні професорсько-викладацький склад кафедри, а також викладач фізичної культури Олександр Гречаний, який є членом Президії Національної федерації бойового хортингу України та майстром спорту України з бойового хортингу.

Учасники представили шість доповідей на різні теми, серед яких були: “Складові психологічної рівноваги легкоатлетів при досягненні спортивних результатів”, “Важливість розминки перед грою в волейбол”, “Адаптація футболіста після переходу до нового клубу”, “Методика виконання важкоатлетичних вправ”, “Вплив рухової активності на фізичний психологічний добробут людини” та “Профілактика захворювань у підлітків за допомогою здорового харчування та спорту”.

Комісія визначила переможців, які отримали призові місця. Андрій Чубак посів перше місце за доповідь “Адаптація футболіста після переходу до нового клубу”, Давид Ніколаєнко став другим за доповідь “Методика виконання важкоатлетичних вправ”, а Олександр Долгов виборов третє місце за доповідь “Вплив рухової активності на фізичний та психологічний добробут людини”.

Ознайомитися з доповідями учасників можна тут

Максим Довгай