Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Про звʼязок спорту та працездатності говорили на науково-практичній конференції

Викладачі кафедри ТЕФ Українського гуманітарного інституту взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Підвищення фізичної працездатності різних груп населення в процесі занять фізичною культурою і спортом». Організатором заходу виступив Державний податковий університет.

На конференції обговорили широкий спектр питань, пов’язаних зі спортом, зокрема його роль у фізичному і психічному здоров’ї, розвитку соціальних навичок та формуванні командного духу.
Крім того, на конференції розглянули проблематику спортивного менеджменту, економічний вплив спорту, спортивну психологію тощо. Учасники конференції мали можливість обмінюватися ідеями, досвідом та знаннями, що сприяло розширенню наукового діалогу та розвитку спортивної науки.
Міжнародна науково-практична конференція, проведена в Державному податковому університеті 26 травня, стала важливою подією для академічного співтовариства та спортивної громадськості. Участь викладачів кафедри ТЕФ в цьому заході підкреслює їхню вагому роль у вивченні спорту та його впливу на соціум.