Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Search
Без категорії

Як правильно діяти в умовах надзвичайних ситуацій? Про це студентам Українського гуманітарного інституту розповіли працівники Ірпінської пожежно-рятувальної частини, які 20 січня завітали у навчальний заклад на ранкову годину спілкування. Вони продемонстрували, яким чином варто себе поводити в умовах пожежі та що потрібно знати, аби підвищити рівень особистої безпеки. Студентам та викладачам навели приклади приборкання складних пожеж та порятунку людей із небезпек. Пожежники доповнювали ці розповіді прикладами з власного життя. Професія цих людей особлива, сповнена ризику і відповідальності. Вони постійно на чатах: здійснюють цілодобове чергування та оперативно виїжджають на ліквідацію надзвичайних подій.
Медичні працівники Українського гуманітарного інституту Валентина Куриляк та Віталій Вечірко показали, як потрібно надавати першу медичну допомогу при легких і тяжких травмах, отриманих при пожежі.
А потім пролунав сигнал тривоги та оголошення про “пожежу” біля 4-го гуртожитку студентського містечка. Як виявилося, ця пожежа була навчальною: працівники Українського гуманітарного інституту змайстрували майданчик, на якому відтворили умовну надзвичайну ситуацію, і студенти стали очевидцями показових навчань щодо порядку дій з ліквідації вогню. Особливу увагу пожежники приділили роз’ясненню правил користування первинними засобами пожежогасіння – вогнегасниками.
Ранкова година спілкування пройшла насичено і корисно. Студенти мали нагоду відчути себе у ролі рятувальників, отримати практичні знання та навички з правил безпеки життя, а також щодо надання першої медичної допомоги.
– Я переконана, що правила безпеки необхідно знати кожній людині, адже від цього залежить її життя. І дуже добре, що ми мали можливість отримати такі знання та практику”. — поділилася думками студентка першого курсу Катерина Катюшко.
– Під час пожежі люди часто розгублюються та не знають, як користуватись вогнегасниками, а тому не в змозі локалізувати та загасити пожежу. Тож такі тренування з використанням первинних засобів пожежогасіння закріплюють у студентів практичні навички застосування вогнегасників, а це, в свою чергу, забезпечить швидке реагування на пожежу, збереження життя людей та майна, – прокоментував інженер з охорони праці та за сумісництвом головний енергетик Українського гуманітарного інституту Володимир Дунічев.

Олена Самаріна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *