Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Початкова освіта»
Початкова освіта

17 червня 2024 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми, доцента Тетяни Шестакової  та членів групи забезпечення ОПП «Початкова освіта» зі зовнішніми стейкхолдерами: директорами християнських шкіл та випускниками спеціальності 013 «Початкова освіта.

Зустріч відвідали директорка ПЗ «Чернівецький ліцей “Соломон”» Алла Гайсан, Анна Шуберт, директорка Приватного закладу освіти київського ліцею «Досвітня зоря», Наталія Коробченко, директорка Приватного закладу освіти сумської початкової школи «Clever school», директорка ПП «Закладу освіти “Джерело мудрості”» Марина Мельник; Світлана Мещерякова, директорка приватного закладу «Дніпровський ліцей “Стежинка мудрості”»,Валентин Педченко, директор приватного закладу «Білоцерківськиий ліцей “Перлина знань”», Ірина Стешиц, директорка приватного ліцею «Академія мудрості» у місті Буча та Олеся Верещак, директорка Адвентистської християнської загальноосвітньої школи «ДієСлово в Одесі».

Також в обговоренні взяли участь випускники спеціальності 013 «Початкова освіта» – Альона Столяренко, Анастасія Грабєльнікова, Олена Ігнатенко та Софія Яловега.

На зустрічі були присутні в.о. ректора Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько та завідувач Кафедри педагогіки та психології Федір Проданюк.

Обговорювали питання оновлення освітньої програми “Початкова освіта”, а також говорили про вдосконалення умов проходження та оформлення звітної документації «Виробничої практики» здобувачів вищої освіти спеціальності 013 “Початкова освіта”.