Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Search
Без категорії

Анастасія Семенчук, студентка-журналістка, 1 курс:

– Я дещо запізнилася на майстер клас. Коли прийшла, не зовсім розуміла, що тут відбувається, але потім мені почав шалено  подобатися увесь цей процес. Дуже цікаво було! Ці практичні завдання, інтерв’ю  – надзвичайно цікаві!  Для студента першого курсу це – досвід. Нас навчали  професіонали,  які в цьому розбираються, і вони дали нам зрозуміти, що і як правильно робити. Вони нас навчили, з першого майстер-класу, як краще брати інтерв’ю і як, взагалі, чинити, як діяти тобі,   журналісту-початківцю.  Мені це дуже сподобалося, приголомшливо…  Дякую. Я дуже шкодую, що запізнилася, щось важливе втратила…

 

Олена Самаріна, студентка-журналістка, Ікурс:

– Це надзвичайно цікавий майстер-клас, адже я багато чого навчилася і взагалі, це дуже потрібно для майбутніх журналістів.

Чи не рано для першокурсників такі майстеркласи?

– Ні, я думаю, що це потрібно навіть на першому курсі. Знання не бувають зайвими.

 

Ілона Ношина, студентка-журналістка І курс:

– Мені дуже сподобався цей тренінг. Хоча спочатку було більше теорії, і я думала про їжу, але друга частина, мене дуже захопила. Практика – це завжди цікаво, завжди розвиває, надихає і показує тобі як негативні, так і позитивні сторони твого характеру, твоїх учинків, твоїх планів… Я бажаю, щоб такі тренінги, майстер-класи, проходили якнайчастіше. Це – великий досвід,  і тут ти можеш багато чому навчитися.

Ви для себе особисто щось виділили? Якісь уроки взяли?

– Так, я зрозуміла, що журналіст і його думка не є головним в інтерв’ю. Головне – донести думки героя інтерв’ю до аудиторії. Інтерв’юер повинен знайти спільну мову з героєм і зацікавити його для того, щоб зацікавити й аудиторію.

 

Суламіта Демчина, студентка-журналістка І курс:

– Мені дуже сподобалося. Надзвичайно дружня атмосфера. Як у сімейному колі, не було напруженого стану. Це мене вразило.

– Чи мотивують такі майстеркласи до отримання нових знань?

– Так, звичайно. Тут можна побачити, які є в тебе недоліки, чого потрібно ще вчитися. Це мотивує рухатися далі.

 

Оксана Соловйова, студентка-журналістка, ІІ курс:

– Мені цей майстер-клас сподобався. Він розкрив тему інтерв’ю. Я більше дізналася про деякі аспекти, що були мені відомі, але я не звертала на них уваги. У цілому, було дуже корисно.

 

Олена Дічева, студентка-журналістка І курс:

– Я дуже рада, що змогла відвідати тренінг у такого досвідченого журналіста, і дуже рада, що це трапилося саме на першому курсі, тому що це дає базу, це дає напрямки. Ти знаєш, куди йдеш, ти знаєш, що ти можеш, а чого не можеш. Ти усвідомлюєш свої помилки і ти знаєш вже сьогодні, куди тобі рухатися далі.

Ви взяли якісь уроки з цього майстер-класу, чи, можливо, поставили особисту мету?

– Так, я зрозуміла, що зовсім не вмію брати інтерв’ю, але мені це страшенно цікаво. Так що, я буду намагатися і за макетом сьогоднішнього дня, і за прикладом всього, чому нас учили, удосконалювати свій досвід. Я буду розвиватися. Я хочу навчитися говорити, і сьогодні я роблю перший крок.

Розшифрував інтерв’ю Юрій Патраш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *