Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Заочна vs Денна форми навчання. Що обереш ти?

Великий відсоток студентів навіть не розглядають денну форму навчання, як варіант вступу до закладу вищої освіти. Після випуску зі школи, ліцею або гімназії підлітки йдуть працювати, думаючи, що вони отримають диплом і досвід роботи одночасно. Для початку давайте розберемо, що таке заочна та денна форма навчання.

Заочна форма навчання – це форма навчання, яка поєднує в собі риси самовивчення та очної форми навчання. На заочне вивчення професії найчастіше йдуть вчитися люди, які  поєднують навчання та роботу, а також через нижчу вартість навчання. Однак мінусом такого виду навчання є те, що за 4-5 років заочного навчання студенти вчаться лише пів року. Таким чином важко отримати хороший рівень ґрунтовних знань. Винятком такого навчання стають люди, які серйозно займаються під час навчання самостійно, але, на жаль, таких одиниці.

Що ми отримуємо від заочної форми навчання?

Плюси:

• Уміння розпоряджатися часом;
  • Самоконтроль;
  • Фокусування уваги на головному.

Мінуси:

• Формування неправильного враження про навчальний процес;
  • Обмеження участі в суспільному житті навчального закладу;
  • Дипломи заочної та денної форми навчання ідентичні.

Якщо людина працює і хоче здобути освіту, то заочна форма навчання – це  як раз те, що потрібно. А ось якщо ви молодий, амбітний, вільний від справ студент, тоді звичайно, денна форма навчання саме для вас. На денній формі ви не лише будете навчатися, а й зможете повністю виявити свої таланти та вміння. Буде можливість показати себе як творчу особистість.

Денна форма навчання передбачає, що студент кожного дня відвідує заняття (за винятком вихідних днів), відвідує лекції та семінари протягом семестра, а потім здає заліки й іспити.

З плюсів денного навчання можна виділити такі:

• Повноцінне отримання знань;
  • Регулярна зустріч з викладачами;
  • Тренування самодисципліни, сили волі;
  • Своєчасне виконання завдань.

Мінусів менше, але вони також є:

• Постійна зайнятість, за винятком канікул;
  • Навчатися на платній основі буває дорого.

То що ж обрати? Український гуманітарний інститут пропонує навчання як на денній, так і на заочній формі навчання. Навчальний заклад вже більше 20 років проводить якісну підготовку фахівців на всіх формах навчання, тому, що б ви не обрали, можете бути впевнені у тому, що отримаєте дійсно ґрунтовні знання.

Подробиці ви зможете дізнатися на сайті ugi.edu.ua або за телефоном +38 (073) 432 54 33. УГІ допоможе вам зробити правильний вибір!

Карина Шпитальна