Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Запрошуємо на благодійний концерт “Барви осені”
Новини

Цьогоріч традиційний захід буде присвячено збору коштів на відбудову житла випускника УГІ Олександра Музиченка. Родина з девʼятьох осіб залишилася просто неба, бо їхній будинок постраждав під час пожежі. На жаль, врятувати будівлю не вдалося, тому потрібне капітальне відновлення. Наразі залишки пошкоджених вогнем констукцій демонтовані та відбувється заливка нового фундаменту. Однак попереду ще довгий шлях.

У концерті візьмуть участь музичні колективи інституту, а після відбудеться благодійний ярмарок, де можна буде придбати домашню випічку, солодощі та інші смаколики. Всі зібрані кошти також спрямують для Олександра.

Концерт “Барви осені” відбудеться 19 жовтня о 17:00 в актовій залі інституту.

Якщо ви не зможете завітати на концерт, однак бажаєте долучитися до збору, то зробити це можна за посиланнями нижче.

Банка Монобанку

Конверт Приват

PayPal: r.makarchuk@ugi.edu.ua (з поміткою: для Олександра)