Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Зустріч випускників відбулася в УГІ
Новини

Зустріч випускників Українського гуманітарного інституту була присвячена двадцятиріччю першого випуску. У заході взяли участь як колишні студенти закладу освіти, так і викладачі, а також представники адміністрації.

Керівник освітнього комплексу Андрій Шевчук звернувся до присустніх та зазначив, що саме вибір перших студентів повірити в УГІ та вступити на навчання, то не було б всього того, що є нині.

Також до інституту завітав перший ректор УГІ Анатолій Жаловага, який чверть століття тому стояв у витоків християнського вищого навчального закладу. Український гуманітарний інститут розпочав свою діяльність із трьох ліцензованих програм та тридцяти студентів, які мешкали в гуртожитку. Однак саме завдяки цим студентам інститут отримав право на існування. У зверненні до випускників пан Жаловага зазначив: «Ви повірили в цей проєкт, який тільки отримував ліцензію, і тепер бачити ваші досягнення – це велика нагорода».

Володимир Сугоняк, Віктор Алькема, Федір Проданюк та Олена Майборода, викладачі, які працювали в УГІ від самого початку також сказали декілька слів своїм вихованцям. Вони відмітили ту відданість, яку мали перші студенти, а також єдність, яка зберіглася донині та зіграла особливу роль, коли почалося повномасштабне вторгнення. Адже саме тоді комʼюніті випускників допомогло багатьом виїхати з небезпечних територій та знайти прихисток.

Долучитися до свята можна було не тільки в Україні. В режимі телемосту до зустрічі приєдналися випускники, які нині перебувають за кордоном у США, Канаді, Великій Британії, Німеччині, Польщі та інших країнах. А в Орландо (США) на телеміст також завітали екс керівники навчального комплексу Володимир Ткачук та Василь Костюк.

Випускники мали можливість згадати свої студентські роки та подякувати викладачам, які доклали багато зусиль, щоб дати їм якісну освіту. Також організатори перевірили знання колишніх студентів інституту, організувавши вікторину щодо подій тих років. А ще для них підготували відеоекскурсію територією УГІ, адже з часів заснування багато чого змінилося. Ще випускники згадували різні курйозні ситуації під час навчання, згадували цитати улюблених викладачів, а також ділилися здобутками, зокрема багато хто створив сімʼї, познайомившись саме під час навчання.

Також ректорка інституту Людмила Штанько оголосила про старт проєкту облаштування кухонь для студентів у першому та четвертому гуртожитках інституту. Долучитися можуть всі охочі, зокрема запропонували взяти участь випускникам, адже вони не з чуток знають, наскільки важливо мати зручне місце для приготування їжі. Якщо у вас є бажання пожертвувати, щоб покращити умови проживання студентів, то долучитися можна за посиланням.

По завершенню зустрічі багато хто з випускників висловив побажання зустрічатися частіше, адже така приємна атмосфера, яка панувала на цьому святі, надихає.