Викладач УГІ здобула ступінь доктора економічних наук

5 грудня викладач, доцент кафедри економічнох кібернетики, фінансів та менеджменту Бердар Маргарита Михайлівна успішно захистила дисертацію на тему “Домінанти розвитку підприємств харчової промисловості України в умовах інституційних змін” і здобула ступінь доктора економічних наук. Захист відбувся у Чернігівському національному технологічному університеті.

У дисертаційній роботі на основі проведених досліджень розв’язано наукову проблему, пов’язану з розробкою теоретичних, методологічних положень і практичних рекомендацій щодо формування і реалізації домінантних складових розвитку підприємств харчової промисловості України в умовах інституційних змін.

Адміністрація Українського гуманітарного інституту вітає Маргариту Михайлівну і бажає ще більших наукових злетів, втілення всіх творчих задумів та наснаги в професійному зростанні! Нехай основою щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності будуть підтримка рідних та колег, натхненні думки, удача та міцне здоров’я.