В інституті відбувся турнір з волейболу

В Українському гуманітарному інституті 21 листопада пройшов волейбольний турнір, де брали участь як хлопці так і дівчата.

Участь взяло 5 команд та вперше за весь час на арену волейбольного турніру вийшла команда студентської ради.

Після вступної частини почалася гра, яка складалася з 3 партій. В результаті, за інформацією міністра спорта Євгенія Семеняка I місце зайняла команда «Торнадо», II місце – здобули «Богослови», III місце вибороли «Шевчуки».

«Мені дуже все сподобалось, особливо гра, бо всі учасники нашої команди грали на одному рівні, була гарна атмосфера і взагалі, ми отримали купу позитивних емоцій» – поділився своїми враженнями Віталій Табарча, учасник команди «Шевчуки»

В Українському гуманітарному інституті турнір такого типу проводиться щорічно і є традиційним.

Альона Терещук