УГІ урочисто розпочав новий навчальний рік

3 вересня в Українському гуманітарному інституті святково розпочався новий навчальний рік. Близько 70 першокурсників, студенти 2-4 курсів, адміністрація та батьки разом раділи початку чогось нового. Святкова церемонія почалася з ходи першокурсників, викладачів та засновників навчального закладу.

“Коли дивишся на обличчя, сповнені ентузіазму, надій, які спрямовані в майбутнє, це завжди радує. І так хочеться зробити для них все, щоб їх мрії та цілі здійснилися”, – поділився проректор з навчально-педагогічної роботи Фелікс Понятовський.

“День знань мене дуже надихнув на останній навчальний рік. Особливо сподобалось виконання пісень Лесею Лупулишеною, вона така щира”, – розповіла Тетяна Вірьовка, студентка 4 курсу.

Першокурсники відправилися на свої перші в житті пари, і УГІ знову зажив звичним студентським життям.

Аліна Сахненко