28 лютого о 16:30 студентам розкажуть про особливості працевлаштування в західних компаніях

Майкл Ткачук, керівник апарату Cisco Secure, розповість про загальні очікування більшості компаній до претендентів на вакансії, які щойно закінчили вищий навчальний заклад, про вимоги до освіти та досвіду, які висувають закордонні компанії до кандидата. Дасть поради як поводитися на співбесіді, а також особливу увагу приділить проблемам адаптації мігрантів під час працевлаштування в західних компаніях.

Лекція відбудеться онлайн 28 лютого о 16:30. Долучитися можуть усі охочі за посиланням. Якщо у вас є ціль працювати за кордоном, то не пропустіть цю зустріч. Ви зможете поставити спікеру питання, які вас цікавлять щодо працевлаштування.

Майкл Ткачук отримав освіту у Школа бізнесу Хенлі,  Кренфілдська школа менеджменту, Міжнародний інститут розвитку менеджменту. А також захистив дисертацію за темою: “Ключові фактори успіху спільного підприємства в хмарних обчисленнях”.