6 причин кайфонути від онлайн сесії

Сесія… Саме це слово найбільше вселяє жах у студентів і, уявіть собі, навіть у викладачів. Це час, коли мозок кипить усі 24/7, здається ніби твоє життя перетворюється у суцільний екзамен та підготовку до нього. За таких обставин спробуй знайти хоч півгодини для себе улюбленого, а про друзів і мова не йде.

А знаєте від якої сесії ми, студенти, можемо реально кайфонути? Від сесії онлайн! Що? Що говорите? Немає такої сесії, від якої можна отримати задоволення? А я все ж таки спробую вас переконати у протилежному.

1. Перша причина, яка подобається всім без виключення, це звичайно ж улюблене нами ліжко. Ви можете цілий день навіть ноги з нього не спускати. Узяли ноутбук, натиснули пару кнопок і все – ось тобі прямий зв’язок з викладачем чи тест на екрані. Та навіть реферат з презентацією під ковдрою здавати легше! Перевірено.
  2. Невже ви думали, що м’яка постіль – єдиний плюс, який вам сподобається? Далеко ні! А як же послуги доставки їжі прямо з кухні від батьків? Все йде в комплексі. Лежиш собі, здаєш якийсь екзамен, а тут і обід уже прийшов на своїх двох. Чим не сервіс?
  3. Уже починаєте мені вірити? Тоді йдемо ще далі. Поблажки. Це таке просте слово, а скільки радості у нас з’являється, коли ми його чуємо. Викладачам також не легко приймати екзамени в умовах карантину, тому і для себе, і для нас вони полегшують завдання та умови здачі. Чим не причина полюбити онлайн сесію?
  4. Час. На здачу онлайн екзаменів ми витрачаємо його менше, ніж коли ми сиділи годинами в аудиторіях. Погодься, ти один зачинився у своїй кімнаті, написав тест за пів години чи сорок хвилин і все, вільна пташка!
  5. Значить, запам’ятовуйте лайфхак. Берете чистий аркуш паперу і пишете «Години прийому», чіпляйте на двері вашої кімнати. І все! Небажаних гостей під час підготовки до екзамену у вашій кімнаті і слід захолоне. Вхід лише після стуку або без черги для тих, хто приніс поїсти. Всі інші, вибачайте, у нас сесія!
  6. І ще, звичайно ж, економія! Ану порахуйте, скільки зекономили ваші батьки за проживання в гуртожитку під час онлайн сесії або на проїзді до інституту? Це ж чудова можливість заощадити кошти на навчання на наступний рік!

Єдиний мінус нашої з вами дистанційної сесії – вага! Дуже не захоплюйтеся доставкою прямо в ліжко, бо потім не впізнаємо один одного. Хоча б раз на день пройдіться самі або допоможіть батькам на кухні. Це як спосіб відволіктися від навчання та зробити приємне рідним людям.

А взагалі, кайфуйте від онлайн сесії та шукайте позитив у всьому!

Анастасія Кеда