80 випускників отримали дипломи

Свято випускного відбулося 24 червня у Бучі. Випускники, їхні батьки, друзі, викладачі та адміністрація приїхали в Український гуманітарний інститут, щоб відсвяткувати отримання вищої освіти.

Попри всі переживання, 4-курсники бажали востаннє завітати у стіни улюбленого навчального закладу та отримати дипломи бакалавра. Звісно, не всі змогли фізично бути присутніми на святі, адже роз’їхалися по різних куточках світу, тікаючи від війни.

Та все ж, близько третини випускників цих вихідних побували у Бучі. Як зазвичай, свято проходило 2 дні. У п’ятницю, 24 червня, відбулася офіційна частина.

Випускники урочистосто зайшли до актової зали, де закінчення ходи ознаменував Гімн України. Цього разу його виконання було по-особливому трепетним. Основна частина свята розпочалася співом онлайн хору та промовою президента освітнього комплексу Андрія Шевчука.

Після привітань та побажань відбулося урочисте вручення дипломів випускникам. 80 випускників Українського гуманітарного інституту, 10 випускників Українського адвентистського інституту і близько 40 випускників сертифікованої програми «Реабілітація та масаж». Цей рік відзначився тим, що вперше диплом бакалавра отримали студенти спеціальності «Дизайн».

Наступного дня, у суботу, відбулося святкове Богослужіння, під час якого священнослужителі звершели молитву благословіння випускників.

Незважаючи на війну, Бог дозволив святу відбутися, за що адміністрація та вчорашні студенти, а сьогоднішні випускники не переставали дякувати у своїх промовах.