Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Search
Студенти УГІ зустрілися з керівником підрозділу швейцарського банку
Новини

У відкритому занятті з макроекономіки, яке відбулося 7 березня взяли участь провідні фахівці в галузі фінансів і банківської справи. Організатором був Ігор Макаренко, професор Кафедри інформаційних систем, технологій, фінансів та менеджменту. На лекції «Гроші: відсоткові ставки, обмінні курси» підняли низку актуальних питань, зокрема еволюцію грошей, іноземну валюту та її розвиток, основні валюти, Форекс, обмінні курси, концепцію фінансів та її зв’язок з ІТ-сектором. Особливу зацікавленість аудиторії викликав акцент на інфляції, криптовалюті та понятті брокера і дилера. А Ігор Макаренко окремо підняв тему ролі грошей у християнському світі.

Особливо цікавим був виступ Олександра Назаренка, голови підрозділу швейцарського банку «Dukascopy Bank SA». Олександр є випускником УГІ, після навчання працював за спеціальністю в Міністерстві економіки України, згодом в інших держустановах, а також на фрілансі. На зустрічі пан Назаренко поділився досвідом у сфері фінансів та банківської справи і висвітлив деякі ключові аспекти роботи в сучасному фінансовому світі.

Ректорка інститут Людмила Штанько відзначила високий рівень підготовки студентів на програмі «Економічна кібернетика» в УГІ. У своєму виступі вона підкреслила успіхи та досягнення студентів, зокрема те, що вони посіли перше місце у науково-дослідній програмі «Синергія знань, досвіду та креативності за ради майбутнього» Міністерства економіки України та Молодіжного фонду ООН (UNISEF) в Україні за напрямом «Політики «економічного прориву»: світовий досвід» студенти Дмитро Вихованець, Дарій Верещак та Павло Пархомчук вибороли перше місце серед студентів університетів України.

Завідувачка Кафедри інформаційних систем, технологій, фінансів та менеджменту, професорка Лариса Терещенко звернула увагу на навчально-методичний рівень забезпечення навчального процесу дисципліни «Макроекономіка» – наявність навчальної програми, сілабусів, власних монографій, наукових публікацій та сайту, що забезпечує актуальною інформацією реальних макроекономічних процесів в Україні та в усіх макрорегіонах світу, а також самодостатнього науково-дослідного процесу.

Заступниця завідуючої Кафедри докторка Марина Аровіна звернула увагу на важливості проведення таких заходів із використанням інноваційних віртуальних аудиторій, що дають можливість прискореного доступу до навчально-методичної інформації усіх учасників навчального процесу як у реальному режимі часу, так і продовженні у подальшому наукових, аналітичних та навчальних дискусій, що є дуже важливим в умовах, що склалися.

Присутні студенти брали активну участь у дискусії, висловлювали свої думки та запитання щодо обговорюваних тем. Вони були вражені виступом і залишились з позитивними враженнями. Високий рівень зацікавленості студентів свідчить про важливість подібних заходів для глибшого розуміння економічних процесів.

Данієла Бондаренко, студентка першого курсу Кафедри інформаційних технологій розповіла: “Враження неперевершені! Я чула про компанію Форекс раніше, і зараз було цікаво дізнатися більш подробиць про це. Також дуже легкими словами донесли деякі думки щодо криптовалют. Було цікаво”. Саліма Лужецька додала:Це справді цікавий захід. Я вдячна адміністрації, що вони організовують подібне. Коли до пар приєднуються нові люди й професіонали — навчання стає тільки цікавіше. Інтерес прокидається до теми, коли цікавий спікер”. Ангеліна Карпюк підсумувала наступним чином: “На цій лекції нам розкрили поняття та сутність валютного курсу. Я з іншого боку поглянула на цю та інші теми. Цей захід змусив мене сказати «Вау» наприкінці”.

Таким чином, відкрита лекція стала не лише можливістю отримати нові знання, але й форумом для обміну думками й глибшого розуміння актуальних фінансових питань. Присутність компетентних спікерів та активна участь студентів підтверджують цінність таких ініціатив у розвитку фінансової освіти.

Карина Тімкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *