Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Студенти УГІ зустрілися з керівником підрозділу швейцарського банку

У відкритому занятті з макроекономіки взяли участь провідні фахівці в галузі фінансів і банківської справи. Організатором був Ігор Макаренко, професор Кафедри інформаційних систем, технологій, фінансів та менеджменту. На лекції «Гроші: відсоткові ставки, обмінні курси» підняли низку актуальних питань, зокрема еволюцію грошей, іноземну валюту та її розвиток, основні валюти, Форекс, обмінні курси, концепцію фінансів та її зв’язок з ІТ-сектором. Особливу зацікавленість аудиторії викликав акцент на інфляції, криптовалюті та понятті брокера і дилера. А Ігор Макаренко окремо підняв тему ролі грошей у християнському світі.

Особливо цікавим був виступ Олександра Назаренка, голови підрозділу швейцарського банку «Dukascopy Bank SA». Олександр є випускником УГІ, після навчання працював за спеціальністю в Міністерстві економіки України, згодом в інших держустановах, а також на фрілансі. На зустрічі пан Назаренко поділився досвідом у сфері фінансів та банківської справи і висвітлив деякі ключові аспекти роботи в сучасному фінансовому світі.

Ректорка інститут Людмила Штанько відзначила високий рівень підготовки студентів на програмі «Економічна кібернетика» в УГІ. У своєму виступі вона підкреслила успіхи та досягнення студентів, зокрема те, що вони посіли перше місце серед інших економічних спеціальностей.

Присутні студенти брали активну участь у дискусії, висловлювали свої думки та запитання щодо обговорюваних тем. Вони були вражені виступом і залишились з позитивними враженнями. Високий рівень зацікавленості студентів свідчить про важливість подібних заходів для глибшого розуміння економічних процесів.

Данієла Бондаренко, студентка першого курсу Кафедри інформаційних технологій розповіла: “Враження неперевершені! Я чула про компанію Форекс раніше, і зараз було цікаво дізнатися більш подробиць про це. Також дуже легкими словами донесли деякі думки щодо криптовалют. Було цікаво”. Саліма Лужецька додала:Це справді цікавий захід. Я вдячна адміністрації, що вони організовують подібне. Коли до пар приєднуються нові люди й професіонали — навчання стає тільки цікавіше. Інтерес прокидається до теми, коли цікавий спікер”. Ангеліна Карпюк підсумувала наступним чином: “На цій лекції нам розкрили поняття та сутність валютного курсу. Я з іншого боку поглянула на цю та інші теми. Цей захід змусив мене сказати «Вау» наприкінці”.

Таким чином, відкрита лекція стала не лише можливістю отримати нові знання, але й форумом для обміну думками й глибшого розуміння актуальних фінансових питань. Присутність компетентних спікерів та активна участь студентів підтверджують цінність таких ініціатив у розвитку фінансової освіти.

Карина Тімкова