Апостоли мусульман, або Як живуть адвентисти у Туреччині

У рамках поїздки до Туреччини з 29 листопада по 2 грудня делегація студентів Українського гуманітарного інституту познайомилася і з турецькими адвентистами.

Вістка Господня досягає мусульманських широт. Уперше жителі консервативного турецького міста Конья дізнались про адвентизм. Євангеліст, що працює в Коньї близько двох років, став “пастором” групи людей, які досліджують Біблію. Розмірами громада схожа на домашню церкву. Всього в Туреччині близько триста адвентистів сьомого дня на вісімдесят мільйонів осіб.

Конійці – затяті мусульмани. Вкрай важко виконувати Господню справу в настільки обмежених умовах. Проголошення Євангелія християнами може призвести до стягнення відповідальності на законодавчому рівні. Дружина місіонера, туркеня, щойно дізнавшись про Христа, хотіла всім розповісти про Нього. Та через це її звільнили з роботи (жінка працювала вчителькою англійської мови). Саме тому молодий пастор переконаний, що найкраща проповідь – життя, а найбільш дієвим інструментом є дружба.

Бог готував чоловіка до служіння давно. У минулому він займався інформаційними технологіями. Ці знання допомагають євангелісту працювати на славу Христа.

Одним із кращих засобів проголошення трьохангельської вістки є соціальні мережі, зокрема ютуб. На цьому ресурсі немає обмежень, тому духовний контент може публікуватись без цензури.

Місце служіння християнська сім’я не планує змінювати. Вони впевнені, що саме тут їхня місійна нива. Через молитву Господь їх покликав у Конью. Їхнє призначення – бути апостолами серед мусульман. Місіонери потребують молитов для подальшого служіння. Наші слова можуть стати їх підтримкою, щоб Господнє Слово було їх провідником.

Імена героїв приховані задля безпеки.

Аріна Швець