Божа благодать і наслідки війни: як інститут пережив окупацію

Під час повномасштабної російсько-української війни, яка почалась 24 лютого 2022 року, був ушкоджений і наш інститут, який знаходиться в одній із гарячих точок. У воєнний час руйнувань і смерті Господь вберіг нашу територію від катастрофи. Але подекуди лишився слід ворожого втручання. Навчальний корпус, їдальня, спортивний комплекс, гуртожитки. Розповідаємо докладніше про стан будівель.

Актова зала

Існують незначні пошкодження вікон, кілька з них випали або були вибиті. У деяких місцях випали плитки стелі. Також виламані двері.

Багатофункціональний комплекс

Здебільшого постраждали лише двері на вході і всередині, в одних місцях їх виламали, в інших вибили. Також є сліди від куль.

Гуртожитки

Є ознаки пошуку особистих речей. Також у гуртожитках пошкоджені дверні проходи, тріснуті вікна, присутні сліди від куль та стінах. Деякі кімнати постраждали сильніше, а в деякі, можливо, взагалі не заходили мародери.

Адміністративний корпус

Присутні ознаки мародерства та пошуку цінних речей. Зовні є тріснуті вікна і сліди від уламків.

Також є незначні ушкодження в літньому залі, уламками зігнуті ґрати.

В цілому, завдяки Богові територія кампуса постраждала не так сильно. Маємо надію на швидке відновлення після перемоги, і хочемо якнайскоріше повернутись до затишного кампусу на навчання.

Степанюк Веніамін