Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Campus fest в УГІ обʼєднав пʼятсот гостей
Новини

Фестиваль для всієї сімʼї – саме під таким гаслом на території Українського гуманітарного інституту відбувся захід, присвячений Дню відкритих дверей. Однак цьогоріч цей день став не просто знайомством з інститутом, а масштабним святом для бучанців та гостей міста. Співорганізатором свята стала команда Lokalist.

Учасники мали можливість відпочити, пограти в настільні ігри, взяти участь у розіграшах подарунків та призів. На майстер-класах діти й дорослі могли зробити цікаві речі власноруч, а фудкорт пропонував насолодитися смаколиками. Також на території діяв ярмарок, де можна було придбати крафтові вироби різних майстрів. Для найменших гостей діяла велика ігрова зона.

Для абітурієнтів провели презентацію, в якій розповіли про заклад освіти, спеціальності, яких наразі дванадцять, а також умови вступу. Цьогоріч студенти зможуть навчатися зі знижкою у 75 відсотків від вартості програми.

Також у фесті взяли участь представники Бучанського відділу культури, які організували на території УГІ концерт. Участь у дійстві взяли дитячі інструментальні, вокальні та танцювальні колективи. Близько сімдесяти діток показали свої таланти, співаючи українських пісень, граючи на музичних інструментах, а також демонструючи танцювальні номери.

У заході взяли участь волонтерські організації ADRA Ukraine, команда “Відчайдушні”, волонтерські рухи “Бучанські мавки” та “Ми вдома”. Гості фестивалю могли ознайомитися з діяльністю організацій та підтримати їх фінансово. Також про свою діяльність розповіли телеканал “Надія”, радіо “Голос надії”, Школа Біблії. Медіа підтримку фестивалю забезпечили “THEBUCHACITY”, до того ж СЕО проєкту є випускником УГІ. Ще одним інформаційним партнером стали Irpin kids – платформа для батьків.

Завершенням свята став благодійний концерт на підтримку Збройних сил України. Студентські хорові та інструментальні колективи підготували музичні номери, в яких підкреслили вдячність Богу за все, а також висловили мрію, щоб війна закінчилась якнайшвидше перемогою України. Присутні мали можливість долучитися до збору команди волонтерів “Відчайдушні”, які здійснюють місії, допомагаючи як військовим, так і цивільним у зоні бойових дій. Загалом на концерті зібрали близько 8 тисяч гривень.

——————————————————————————————————–

Адміністрація УГІ дякує всім партнерам, які взяли участь у заході чи підтримали Campus fest інформаційно. А також висловлює сподівання, що подібні фестивалі стануть традиційними. Адже зараз як ніколи потрібно цінувати кожну хвилину та бути вдячними Богу і захисникам.