Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Пошук
Campus Life: футбол

Футбол – один з найпопулярніших видів спорту в світі. Спостерігати за тим, як дві команди по 11 чоловік намагаються зосереджено загнати м’яч в ворота люблять багато чоловіків, жінок і навіть дітей. Та набагато цікавіше та краще не спостерігати, а самому брати участь у грі.

В Українському гуманітарному інституті діє секція футболу під керівництвом тренера Богдана Коропатова. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень і тривають дві години. На тренування приходять близько 35 студентів. Відпрацьовані навички гравці показують на турнірах, що відбуваються два рази на рік: восени та весною.

На футбол ходять не тільки студенти, а й працівники. Одним із завзятих гравців є декан Олег Бурлєєв.

«Футболом я почав займатися у школі. Відвідував ДЮСШ “Спартанець” протягом 6 років. Грав за юнацьку команду м.Лозова Харківської області. Люблю футбол, тому що він поєднує можливість підтримки фізичного здоров’я і творчість. Як правило, відвідую секцію футболу 1 раз на тиждень, щочетверга. Мій старший син, якому 4 роки, також дуже полюбляє футбол. І не тільки дивитись, а й тренуватись декілька разів на тиждень», – розповідає він.

«Футбол – дуже корисна спортивна гра. Такі заняття зміцнюють серцево-судинну систему, поліпшують координацію рухів, підвищують швидкість реакції, покращують м’язову рельєфність ніг і форму всього тіла. Футбол позитивно впливає на загальний стан організму, зміцнюючи його, даючи силу і витривалість. Також цей вид спорту добре впливає на психіку і зменшує стрес студента», – говорить тренер Богдан Коропатов.

Розповідає, що в Українському гуманітарному інституті створені всі умови для того, щоб ефективно займатися футболом, адже є спортивна зала і поле, яке зовсім нове. Також є різноманітний інвентар, тому головне, не лінуватися і тренуватися.

В УГІ часто відбуваються різноманітні футбольні турніри. Так, останній пройшов минулої осені, коли найсильнішими виявилися гравці «Адміністрації», які й отримали почесне перше місце.

Часто відбуваються й благодійні матчі, на яких грають заради життя тих, хто цього потребує. Всі гравці, які беруть участь у змаганнях, платять добровільний благодійний внесок. Глядачі та вболівальники також мають можливість долучитися до збору коштів, купуючи солодощі та граючи в різні ігри.

Раніше відбувався турнір під гаслом «Мат – не наш формат», коли гравці грали у футбол без використання лайливих слів.

А одного разу футбольна команда УГІ зіграла історичний матч із дівочою Збірною України з футболу. Тоді матч, з рахунком 10:5, закінчився перемогою дівчат.

Про інші секції і гуртки УГІ читайте тут.

Олег Проданюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *