Чим вразили дизайнери на Дебюті-2021?

Найбільш довгоочікуване свято у студентів у нашому інституті – це, звичайно ж, дебют першокурсника. Але поки що не для всіх. Перший курс, який тільки став на стежку вищого навчального процесу, починає входити у доросле, самостійне життя, будувати нові відносини зі своїми однокурсниками, дуже переживає та хвилюється. Цей дебют має об’єднати молодь, навчити жити в дружній команді, а підготовка до нього втілює цю мету в реальність. Ця захоплююча конкурсна програма, що об’єднує всі покоління та навчальні ступені, дає заряд оптимізму та цілеспрямованості на весь рік, аж до наступного дебюту.

Виступ дизайнерів пронизаний любов’ю до України, повагою до батьків, прагненням миру та щасливого юнацтва.

Вітаємо дизайнерів із першою успішно подоланою вершиною на студентському шляху! І нехай через небагато років плеяда молодих фахівців поповниться успішними  дизайнерами, випускниками Українського гуманітарного інституту.

P.S. А на закуску – смачненький тортик!