Дати подачі документів та проведення творчих конкурсів

Абітурієнти, ми про вас зовсім не забули! У зв’язку з карантином ми довго не могли сформувати основні дати для вашого вступу. Нарешті можемо сповістити вам дати прийому документів та проведення творчих конкурсів. Тому запасайтеся терпінням, повторюйте останні матеріали для ЗНО та подавайте документи до бажаного ПВНЗ (ми тут 😂).

Творчі конкурси для вступу на денну форму навчання будуть проводитися з 1 по 12 серпня та з 13 по 22 серпня. Для заочної форми навчання з 25 серпня по 23 вересня. Головне, перед конкурсом не хвилюватися, глибоко вдихнути та впевнено його пройти. Ми у вас віримо.

Подача документів для денної форми навчання починається з 13 по 22 серпня, а для заочної 25 серпня по 23 вересня. Ви знаєте куди їх подавати, не сумнівайтеся, ми вже чекаємо саме на вас.

Любі абітурієнти, не хвилюйтеся, ми віримо, що ви складете все на 200 та пройдете всі випробування для вступу. Що ж ми вам можемо побажати? Впевненості, мінімум паніки та здоров’я! Як показав цей рік — це дуже важливо. Тому не хворійте та вступайте до Українського гуманітарного інституту. Будемо раді бачити вас у нашій студентській сім’ї!

Лідія Зубчук