День студента в УГІ: як викладачі ліпили вареники та як дивував студентів деканат

17 листопада студенти Українського гуманітарного інститут святкували своє «професійне» свято – День студента. Всі з нетерпінням очікували того, як саме цього року викладачі вітатимуть своїх вихованців.

Сюрпризи розпочались ще з ранку. У студентський чат надійшло повідомлення про те, що в деканаті для кожного студента чекає невеликий подарунок. Це були смачні цукерки, до яких прикріплені картки-наклейки з  побажаннями. На обличчях студентів з’являлися усмішки, що випромінювали радість і щастя

Увечері кожен міг поласувати смачними варениками з картоплею, що були зліплені викладачами та адміністрацією власноруч. Це багаторічна традиція, яка існує в нашому інституті. Президент освітнього комплексу Андрій Шевчук подавав тарілки зі смаколиками. Всі студенти смакували вареники, спілкувалися, сміялися та жартували. А закінчилось свято виставою театру «Росток».

День студента видався на славу. Студенти, зокрема першокурсники ще довго будуть згадувати цей день. Мені, як студентці першого курсу було надзвичайно цікаво спостерігати за цим дійством, особливо куштувати вареники.

Надія Ярова