Дівчата змагались за першість у турнірі з настільного тенісу

Студентська рада спільно з Кафедрою фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання влаштували турнір із настільного тенісу виключно представниці прекрасної статі.

У турнірі взяли участь студентки різних кафедр, а також працівниці УГІ. Не оминула увагою турнір в.о. ректора Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько. Хоча вона не здобула призового місця, однак завзято боролася за перемогу.

Серед учасниць виділилися три сильні спортсменки, які здобули призові місця та підняли планку високого рівня змагань. Третє місце дісталося Руслані Корчинській (спеціальність «Дизайн»). Її стратегічний підхід та стійкість дозволили здобути визнання та завоювати третю сходинку. Друге місце посіла Софія Ткаченко (спеціальність: «Психологія»). Зігравши з великою винахідливістю та вправністю, вона заслужила звання другої найкращої гравчині турніру.

Переможницею стала Валентина Костенко (спеціальність: «Фізична культура і спорт»). Її атакуючий стиль гри та виняткові рефлекси зробили дівчину найсильнішою серед конкуренток.

“Турнір став не лише спортивним заходом, але й важливою платформою для підтримки жіночого спорту та популяризації фізичної активності серед студенток. Цей турнір – не просто змагання, а доказ, що спорт має силу об’єднувати та надихати. Учасниці стали справжніми амбасадорками активного та здорового способу життя, а їхні досягнення стали прикладом для інших. Сподіваємося, що подібні заходи стануть традицією та будуть продовжувати сприяти розвитку спорту та активної громадянської позиції серед студентського середовища”, – говорить заступник завідувача кафедри ТЕФ, старший викладач Андрій Стешиц.