Для чого студентам і працівникам єдиний обліковий запис?

Важко уявити сучасне суспільство без використання новітніх технологій. Український гуманітарний інститут не стоїть осторонь і впевнено розвивається в ІТ-технологіях, використовуючи різноманітні новітні методи.

Так, у січні команда IT-відділу успішно об’єднала онлайн сервіси Microsoft та Google. Единий обліковий запис Microsoft дає студентам і працівникам доступ до таких сервісів:

• безкоштовного онлайн офісного пакету office.com;
  • інших хмарних сервісів Microsoft;
  • системи дистанційного навчання Moodle learn.ugi.edu.ua;
  • пошти Gmail;
  • інших хмарних сервісів Google.

«Студенти отримують простий доступ до різних сучасних інструментів. Один логін і пароль дає доступ і до безкоштовного офісного пакету і до офіційної пошти і до освітніх інструментів.
Різні компанії надають знижки для студентів. Можна навіть придбати авіа-квитки дешевше. Для посвідчення статусу студента інколи достатньо лише використати пошту навчального закладу», – пояснює користь цього нововведення Олег Василенко, керівник IT-відділу.

Цей обліковий запис можна використовувати протягом всього періоду навчання або роботи в УГІ.

Зараз IT-відділ працює над приєднанням у спільну систему бібліотеки УГІ і сервісів деканату. Також ведеться робота зі створення сторінки в персональному кабінеті, де можна буде побачити історію фінансової взаємодії із інститутом.

Олег Проданюк