Для дітей з Українки провели “Країну Здоров’я”

Безцінний дар для людини — це її здоров’я.  Народна  мудрість так і говорить “Здоров’я – всьому голова”, а здоров’я дітей — це “голова” майбутніх поколінь. Саме цій темі була присвячена пізнавально-розважальна гра ”Країна Здоров’я”, яку провели в місті Українка.

Програму організували за підтримки місцевих вірян церкви АСД та студентів Українського гуманітарного інституту. Така подія для маленького містечка стала досить масштабною. На захід завітали близько 250 дітей.

Програма складалася з пізнавальної та розважальної частин. Подорожуючи так званими “станціями” юних учасників ознайомили з основними принципами здорового способу життя: “Свіже повітря”, “Сонячне світло”, “Чиста вода”, “Здорове харчування”, “Фізичні вправи”, “Відпочинок”, “Стриманість” та “Довіра Богу”.

Перебуваючи на зупинках, діти дізнавалися, як важливо піклуватися про свій організм, щоб вирости сильним і здоровим. Що є корисним  для їхнього самопочуття, а що шкідливим. Грали у рухливі ігри, щоб наочно побачити, як зміцнювати власне  здоров’я.

Між станціями команди змагалися у перетягуванні канату, видували великі мильні кулі, гралися з величезним кольоровим парашутом, співали пісні з мультфільмів під караоке і проповзали через тунель і лабіринт.

На святі дітей також розважали ведмедик Гоша та його друзі Зайчик та їжачок Колюшка.

Коли команди підходили до фінішу, учасники отримували призи: повітряні кульки, кукурудзяні палички та розмальовки.

Наступні ж програми “Країна Здоров’я” планують провести вже найближчим часом, у травні, вмісті Переяслав-Хмельницький та вже вдруге у Бучі та Межигір’ї. Організатори сподіваються, що добрі знання, посіяні в дитячих серцях, обов’язково в майбутньому принесуть свої плоди.

Даніелка Саксон