Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Driestar Christian University запрошує студентів та викладачів на 12-тижневий безкоштовний курс
Гранти

Учасники курсу мають можливість зустрітися з колегами з різних країн світу, перейняти їхній досвід та поділитися власним. Студенти обговорюють освіту з різних точок зору та визначають вплив християнських переконань на їхню педагогічну практику.

Курс – це пізнання освіти з християнської точки зору, це робота в мультикультурних командах, це вдосконалення практичних навичок, особистий розвиток та особисте зростання.

Driestar Christian University розташований у місті Гауда в Нідерландах. Протягом 12 тижнів на вас чекають різноманітні заходи, практика в голандських школах, богослужіння, соціальні заходи та екскурсії.

Умови участі:

Курс триває з 4 вересня по 20 листопада 2024 року (12 тижнів). Взяти участь можуть студенти педагогічних напрямів та викладачі, які вже отримали диплом. Участь у курсі безкоштовна. Оплата тільки за проживання – 750 євро. Житло надають поруч із університетом. Харчування за власний кошт учасника. Є можливість готувати у квартирах, де проживатимуть студенти.

Дедлайн подачі заявки – 1 червня 2024 р.
Щоб дізнатися про зарахування, умови подання заявки та анкету студента, відвідайте веб-сайт і форму заявки.

Відео презентація курсу та відгуки від студенток УГІ, які брали участь у курсі можна переглянути тут