Другий рік поспіль для школярів провели спортивні ігри

На базі Українського гуманітарного інституту вже вдруге провели міжшкільні спортивні змагання за Кубок мера «Спартакіада-2015». 19 березня школярів зустріли студенти та викладачі кафедри фізичного виховання.

«Спартакіаду» відвідали діти з 6 шкіл міста Буча. Змагання проводили у багатофункціональному комплексі Інституту. Для учасників підготували 10 різних естафет та конкурсів, у яких вони демонстрували свої спортивні навички.

На спортивні змагання також приїхали секретар ради міста Бучі Василь Олексюк, начальник бучанського відділу освіти Олег Цимбал та директор бучанської ДЮСШ Олег Гайдай. Вони розповіли про їх співпрацю з УГІ та перспективи розвитку цієї співпраці. Також вони зазначили, що будуть надавати потрібну підтримку для подальшого проведення подібних заходів.

Перемогу ж у змаганнях вже другий рік поспіль здобула команда 5-ї загальноосвітньої школи міста Бучі. Василь Олексюк нагородив їх перехідним Кубком мера. Усі учасники змагань отримали грамоти та фірмові пам’ятні календарі, а команди, що здобули 1, 2 і 3 місця отримали відповідні медалі. Окремо виділили і найактивніших учасників «Спартакіади». Їх нагородили іменними грамотами.

Організатори змагань повідомили, що цього року це ще не остання «Спартакіада». Друга, вже для шкіл інших міст, планують провести у квітні.

Іван Ярош