Дизайнери шукають стилістику вулиць Бучі

За ініціативою мешканки Бучі, активістки Наталії Кухельної нинішній рік пропонується оголосити роком містянки, художниці Любові Панченко. Вже зроблені перші конкретні кроки.

Зокрема, підготовлені до друку книгу про мисткиню, в якій є дивовижні фото самої художниці, а також представлені у кількох розділах різні напрямки її творчості.

На кафедрі дизайну УГІ розпочали роботу з пошуку стилістики вуличного середовища міста до оголошеного року на основі творчого доробку художниці. Саме споглядання, аналіз, уподобання творів Любові Панченко мають надихнути дизайнерів на креативні творчі пошуки.

Робота проводиться завдяки підтримці клубу урбаністів Бучі, де директорка клубу, Ірина Садова радо прийняла наших студентів-дизайнерів і розповіла про життя видатної жінки, висловила певні думки про майбутні заходи року.

Октябрина Чемакіна