Дизайнери досліджували художні особливості та прийоми

Здобувачі кафедри дизайну 15 вересня 2020 року взяли участь у XV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціальних та економічних процесів в умовах  трансформації українського суспільства».

Мета студентської наукової конференції:  розглянути питання світоглядних, християнських та філософських аспектів, осмислення минулого та сучасності; суспільно-політичних та культурологічних аспектів трансформаційних процесів в Україні.

Поглиблення бачення здобувачами проблем пов’язаних із формуванням та розвитком графічного дизайну в Україні.

Розвиток критичного мислення і аналітичних здібностей, набуття навиків свідомого фільтрування інформації; розширення кругозору та ерудиції.

Розвинути у здобувачів критичне мислення у рамках ідентифікації якості соціальних та економічних процесів в умовах  трансформації Українського суспільства.

Здобувачі кафедри дизайну третього та четвертого курсу досліджували та опублікували тези з наступнимх тем:

1. Авраменко П.С. «Психологічні особливості зображення у осіб з домінуючою правою чи лівою рукою».
  2. Кабашна  К.С. «Основи академічного малюнку в дизайні».
  3. Кучерявенко Ю.В. «Образ «я-художник!» у малюнках молодших школярів»
  4. Носенко Х.А. «Теоретико-методичні засади моделювання навчального місця фахівця- дизайнера».
  5. Нагірнич Х.В. «Формування основних складових ландшафту дитячого майданчика».
  6. Ткаченко О.О. «Аналіз сучасного веб-дизайну».
  7. Чумаченко П.С. «Пропорції в дизайні композиції історичного архітектурного об’єкту – Парфенону»
  8. Коваленко М.С. «Елементи друкованої реклами та її особливості в дизайні»