Дизайнери отримали призові місця у Всеукраїнському конкурсі

Студенти Кафедри дизайну взяли участь у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт, що відбувався на базі Херсонського національного технічного університету (м. Хмельницький). Організатором виступив Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Метою конкурсу було створення умов для залучення та заохочення талановитої молоді
займатися науково-дослідною роботою, заохочення творчого підходу, розвиток
професійних навичок, обмін досвідом та кращими практиками щодо виконання
кваліфікаційних робіт, їх наукового та прикладного контенту задля підвищення якості
підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Дизайн».
Конкурс проводився у два етапи: перший етап – рецензування робіт, другий – обговорення та підведення підсумків на науково-практичній конференції.

Взяли участь троє студентів, із яких двоє отримали призові місця. Надія Ружицька посіла друге місце та отримала диплом другого ступеня. Її науковим керівником був доцент Кафедри дизайну Юрій Варченко.

Студент Миколай Баранов отримав третє місце. Науковим керівником виступив професор кафедри дизайну Володимир Дударець.

Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників!!!