Фотограф з 50-річним досвідом провів майстер-клас для студентів

З ініціативи викладача Юрія Кузьменка на заняття з фотожурналістики 13 березня завітав професійний фотограф Володимир Романишин — людина з двома вищими освітами, який свого часу ще й пройшов поглиблений дворічний курс з фотографії.

На цьому міні-тренінгу журналісти-другокурсники познайомились із творчим  шляхом Володимира Михайловича. Гість розповів про особливості фототехніки, яку він використовував протягом півстоліття, та продемонстрував останні зразки сучасних фотокамер.

Запам’ятались практичні рекомендації для роботи в жанрі фотопортрету та інших жанрах. З неприхованим зацікавленням студенти слухали розповідь досвідченого спеціаліста про життєві історії, пов’язані з роботою фоторепортера.

Присутні отримали відповіді  на свої запитання і були вдячні за  поради на майбутнє. А наостанок поважний гість побажав усім успіху в навчанні та в  досягненні їхніх цілей у житті.

Суламіта Демчина

Фото: Євген Лященко