Гурток “Style-drive” допомагає розвивати творчість

У 2022 році на території Українського гуманітарного інституту Кафедра графічного дизайну вперше започаткувала науково-мистецький гурток «Style-drive», керівницею якого стала доцентка кафедри Юлія Гребінник. У діяльності беруть участь студенти різних кафедр, що створює атмосферу об’єднання у творчості та взаємодії між студентами різних спеціальностей.

Гурток «Style-drive» виник з ідеї поєднати наукові дослідження з розвитком творчої особистості студента, сприяючи його всебічному розвитку. Цей проєкт став місцем відпочинку та творчого натхнення для студентів, що прагнули зняти напругу від навантаження навчальної програми та розкрити свій творчий потенціал.

За словами Юлії Гребінник, в кампусі раніше існував інший творчий гурток “Батик”, організований Ольгою Чабах для усіх охочих студентів. Під керівництвом викладачки студенти опановували різні художні техніки, такі як розпис по тканині, Петриківський розпис, рисунок, розпис по склу, витинанки та пошив українських ляльок.

Головною метою обох гуртків було створення умов для розвитку, відпочинку та отримання різноманітного досвіду для студентів. Наразі учасники гуртка “Style-drive” активно опановують такий напрямок художньої творчості, як розпис по склу.

Щодо майбутнього розвитку «Style-drive», то за словами керівниці гуртка усе залежить від учасників. Якщо студенти виявлять бажання, гурток може відновити роботу з розписом по тканині, запропонувати заняття з макетування, гончарство, пісочну анімацію та інші цікаві напрямки.

Маргарита Стралківська