Горе об’єднує: студенти попрощались з Володимиром Сало

Як повідомлялося раніше, 13 вересня помер Володимир Сало, студент 3 курсу спеціальності «Філологія» Українського гуманітарного інституту. У середу 15 вересня в навчальному закладі було проведено прощальне служіння.

Детальніше про Вову та попередню причину смерті дивіться за посиланням: https://ugi.edu.ua/vyslovliuiemo-spivchuttia-z-pryvodu-smerti-volodymyra-sala/

Студенти, викладачі, працівники, представники Ради засновників згадували, якою людиною був Володимир і втішали одне одного у цьому горі. Всіх турбувало питання: чому і за що так сталося? Але коли друзі, одногрупники і викладачі розповідали про Вову, то говорили про його життєрадісність, адже він постійно посміхався. В пам’ять про Володимира присутні постаралися посміхнутися і думати лише про хороше.

За словами його друга, Вова посміхався 80% часу, на що інший додав, що решту 20% часу він спав. Добрі згадки допомагали присутнім заспокоїтися.

В цей же день тіло Володимира відвезли на його батьківщину у Львівську область. На поховання, яке відбулося 16 вересня, поїхали адміністрація та частина студентів.